Jak dobrać kolor włosów do odcienia skóry?

Czy wiesz jak dobrać kolor włosów do odcienia skóry?

Wiele kobiet stara się znaleźć odpowiedni kolor włosów dla swojego odcienia skóry, a my nie mamy o tym pojęcia. Będziesz zaskoczony, aby wiedzieć, że nie jest tak trudno znaleźć odpowiedni kolor włosów dla swojego odcienia skóry.

Istnieją pewne zasady i wskazówki, które pomogą Ci znaleźć odpowiedni kolor włosów dla Twojego odcienia skóry. Więc, tutaj mam zamiar podzielić się z wami niektóre z porad i wskazówek, które pomogą Ci znaleźć odpowiedni kolor włosów dla Twojego odcienia skóry.

Znajdź właściwy kolor włosów

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to znaleźć swój odcień skóry. Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy jest wybrać najjaśniejszy kolor włosów, ale to nie będzie działać. Musisz znaleźć odpowiedni kolor dla swojego odcienia skóry. Tak więc, kolejną rzeczą jest poznanie swojego odcienia skóry.

Jeżeli Twoja skóra jest jasna, to postaw na średnie i ciemne kolory włosów. Jeśli masz oliwkowy odcień skóry to spróbuj znaleźć odpowiedni odcień blondu. Jeśli masz głęboki żółtawy odcień skóry, a następnie przejdź do kolorów włosów auburn. Jeśli masz odpowiedni odcień koloru włosów, możesz zachować dłuższe włosy.

Staraj się dopasować kolor włosów do koloru swoich oczu. Jeżeli masz czarne włosy, możesz zachować ciemnobrązowe oczy. Jeżeli masz niebieskie lub orzechowe oczy, możesz zachować jasny brąz lub popielaty brąz. Jeżeli masz zielone oczy, możesz zachować blond włosy.

Wnioski:

Tak więc, to było kilka wskazówek, aby znaleźć odpowiedni kolor włosów dla Twojego odcienia skóry. Nie jest tak łatwo znaleźć odpowiedni kolor włosów, ale jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, to na pewno dostaniesz odpowiedni kolor włosów dla Twojego odcienia skóry.