Jak upiąć krótkie włosy spinkami?

Najlepszą cechą krótkich włosów jest to, że można je bez problemu układać. Jeżeli jednak masz kręcone włosy, nie jest to możliwe bez użycia lokówki. Jeśli nie masz lokówki, musisz użyć spinek. W tym artykule opowiem Ci jak upiąć krótkie włosy spinkami.

Kroki do wykonania:

Pierwszym krokiem jest oczyszczenie włosów, musisz usunąć plątaninę włosów, a jeśli masz suche włosy to musisz zastosować odżywkę bez spłukiwania, aby włosy były gładkie i błyszczące.

Następnym krokiem jest użycie grzebienia, aby stworzyć przedziałek na boku włosów. Długość grzebienia będzie równa długości Twoich włosów.

Teraz podziel włosy na dwie części, lewą i prawą. W lewej części, użyj grzebienia i zrób ukośną linię. Dzięki temu włosy będą wyglądały na dłuższe.

Po tym musisz zastosować lakier do włosów z tyłu głowy. Nada on doskonały połysk włosom, a także sprawi, że włosy będą wyglądały na dłuższe.

Ostatnim krokiem jest wzięcie prostownicy i wyprasowanie włosów na górze i po bokach. Następnie można je zakręcić za pomocą okrągłej szczotki.

Wnioski:

Jeśli zastosujesz się do wyżej wymienionych kroków, wtedy uzyskasz doskonały rezultat. Możesz również spróbować zakręcić włosy z pomocą lokówki.