Top 7 najbardziej znanych Douglas Women Perfumes Of All Time

Nie jesteśmy celebrytami ani modelkami, ale zawsze uwielbialiśmy nosić zapach pięknych kobiet. Mówimy o perfumach, wodach kolońskich i zapachach, które są używane przez słynne panie w każdym wieku.

Przyjrzyjmy się najlepszym 7 perfumom znanych holenderskich kobiet.

7. Chanel

Chanel to francuski dom mody założony przez Gabrielle Coco Chanel w 1909 roku. Jest ona uważana za najbardziej wpływową osobę XX wieku, a jej imię jest nadal bardzo popularne dzisiaj.

Chanel No. 5 to jedne z najpopularniejszych perfum słynnych kobiet. Został wprowadzony na rynek w 1921 roku i jest jednym z najlepiej sprzedających się perfum wszech czasów. Zapach jest bardzo podobny do zapachu ciała kobiety. Nazwa zapachu jest inspirowana postacią z powieści Antona Czechowa, ale jest również nazywana “femme fatale”.

6. Christian Dior

Christian Dior to jeden z najpopularniejszych domów mody XX wieku, a założyciel jest znany jako “Ojciec Couture”. Dom jest oficjalnym sponsorem Akademii Filmowej od 1984 roku.

5. Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana to dom mody z siedzibą w Mediolanie we Włoszech. Założona w 1982 roku przez Domenico Dolce i Stefano Gabbana marka znana jest z luksusowej mody, akcesoriów i kosmetyków.

4. Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent to słynny francuski projektant mody, który był najbardziej popularną i kreatywną osobą XX wieku. Jest uważany za jednego z najbardziej wpływowych ludzi w historii przemysłu modowego.

3. Calvin Klein

Calvin Klein to słynna amerykańska marka modowa założona w 1968 roku przez Calvina Kleina i jego brata Roberta. Marka znana jest z wysokiej jakości i drogich produktów.

2. Armani

Armani jest słynnym włoskim domem mody i został założony przez Giorgio Armani w 1978 roku. Dom jest uważany za jeden z najbardziej wpływowych domów mody na świecie i jest członkiem prestiżowej Rady Projektantów Mody Ameryki (CFDA).

1. Givenchy

Givenchy to słynny dom mody, który został założony przez francuskiego projektanta Huberta de Givenchy w 1952 roku.

Wnioski:

Tak więc, to było najlepsze 7 perfum słynnych holenderskich kobiet. Mam nadzieję, że podobało Ci się czytanie tego postu i wiele się z niego nauczyłeś. Możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, ale pamiętaj, aby używać tylko linków źródłowych.