Jak sprawić, by Twoje oczy wyglądały na bardziej inteligentne?

Okolice oczu to najważniejsza część twarzy. Jeśli chcesz zwiększyć piękno swoich oczu, a następnie trzeba zrobić trochę makijażu. Nie musisz wydawać dużo pieniędzy, aby poprawić swoje oczy, ale trzeba zrobić trochę makijażu, aby twoje oczy wyglądają jaśniej.

Dziś mam zamiar podzielić się z wami kilka wskazówek, które pomogą Ci wzmocnić piękno swoich oczu, nie wydając zbyt wiele.

1) Zastosuj korektor

Przed nałożeniem podkładu, trzeba użyć korektora. Co do zasady, to zawsze lepiej zastosować korektor przed zastosowaniem fundacji. Powodem tego jest to, że fundament będzie pokryć wady i uczynić je bardziej widoczne.

2) Używaj matowego podkładu

Istnieją dwa rodzaje podkładów, matowe i błyszczące. Jeśli używasz matowy fundament, to lepiej jest użyć jasny odcień, ponieważ jeśli zastosować ciemny odcień to będzie wyglądać jak twoje oczy są czerwone i to zrujnuje cały wygląd.

3) Trzymaj eyeliner cienkie

Lepiej jest zastosować cienką linię na górnej i dolnej linii rzęs i cienką linię na zewnętrznym kąciku oka. Jeśli używasz grubej linii to sprawi, że twoje oczy wyglądają ciężej i to zrujnuje cały wygląd.

4) Użyj płynnego eyeliner

Jeśli chcesz zwiększyć piękno swoich oczu, to lepiej użyć płynnego eyeliner. To sprawi, że twoje oczy pojawiają się jaśniejsze i będzie wyglądać jak masz na sobie parę kohl.

Wnioski:

Są to proste wskazówki, aby zwiększyć piękno swoich oczu i sprawić, że będzie wyglądać pięknie. Więc, spróbuj zastosować się do tych wskazówek i dostaniesz piękne oczy.